Kurumsal
ÇOBANOĞLU YEM

Çobanoğlu Yem 1992 yılında Şükrü Başkülekçi tarafından kurulmuş olup şirket yönetimi, şirket büyüğü ve Yönetim kurulu başkanı Şükrü Başkülekçi, Yönetim kurulu üyesi Levent Başkülekçiden oluşmaktadır. Çobanoğlu Yem, faaliyete geçtiği 1992 yılından bu yana, başta bölgemiz olmak üzere, tüm Türkiye’de en iyi hizmeti daima ön planda tutarak, kalitesi ile sektörde ilk sıralarda yer edinmiştir. 11.000 m2 açık 9800 m2 kapalı saha üzerine kurulu tesis saatte 60 ton ve günde 1440 ton ile bölgenin en büyük fabrikasıdır.

Yemlerimiz bilgisayar ortamında hayvanların gereksinim duydukları tüm besin maddelerince dengelenerek, zenginleştirilmiş vitamin - mineral katkıları ve büyüme geliştirme faktörleri ile takviyeli olarak formüle edilerek toz, pelet ve granül formlarında satışa sunulmaktadır.

Yem sektöründe öncü kuruluşlar arasında yer almamız nedeniyle bölgemizde zihinlere yerleşmiş olan “hem kaliteli, hem hesaplı” imajımızı ısrarlı ve tavizsiz tutumuzla bugüne dek yaşatmış olmanın gururunu yaşıyoruz. Bundan böyle de kalitemizi, yem sektöründeki gelişmelere paralel olarak her zaman zirvede tutmanın gayreti ile sizlere hizmete devam edeceğiz. Kaliteli yem yapmak kadar, bu yemi hesaplı satmak da önemlidir. Ancak bu, üstün nitelikli, başarılı, sahasında isim yapmış uzman bir kadroyla mümkündür.

Vizyon & Misyon

Misyonumuz, başta bölgemiz olmak üzere, tüm Türkiye’de en iyi hizmeti sunarak kalitemizle sektörde öncü olmaktır. Bu doğrultuda, hayvanların sağlıklı beslenmesi ve ihtiyaçlarına uygun yemler üretmek için sürekli araştırma ve inovasyona odaklanıyoruz.

Vizyonumuz ise, sektörde liderliğimizi sürdürerek uluslararası alanda tanınan bir marka haline gelmek ve müşterilerimizin güvenini kazanmak. Bu yolda, etik değerlere bağlı kalarak çalışanlarımızın ve iş ortaklarımızın refahını artırmayı, çevreye duyarlı bir üretim yapmayı ve topluma karşı sorumluluklarımızı yerine getirmeyi hedefliyoruz.

Tecrübe
1992’den beri süre gelen birikim ve tecrübe.
Kaliteli Ürünler
Her bir ürünümüz, en iyi kaliteyi sağlamak için titizlikle seçilmiş hammaddelerden üretilir. Uzmanlarımız ve veteriner hekimlerimiz, hayvanların beslenme ihtiyaçlarını anlayarak özel formüller geliştirir.
Çeşitlilik
Her türlü hayvanın beslenme ihtiyaçlarını karşılayacak zengin bir ürün portföyüne sahibiz.
Çobanoğlu Yem
Yaklaşık 1 saat içerisinde cevap verebilir.
Çobanoğlu Yem
Merhaba, Size nasıl yardımcı olabilirim?
07:26